АТ «Галичфарм» запрошує на стажування у Службу забезпечення якості та екології у Групу управління змінами студента 3-5 курсів. Резюме кандидатів чекають до 10 жовтня. Оголошення результатів конкурсу – 14 жовтня.
Більше інформації на фото.
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
Для біотехнолога важливим є не тільки знати матеріал основних навчальних дисциплін, але й орієнтуватися у світовому ринку біотехнологій. Тому на практичному занятті з дисципліни «Новітні напрями у біотехнології та фармації» було проведено ділову гру «Біополія», в рамках якої здобувачі магістерської освіти за програмою «Промислова та фармацевтична біотехнологія» мали змогу відчути себе «акулами» біотехнологічного бізнесу, визначаючи напрямки розвитку та розширення продуктових портфелів таких підприємств, як «Фармак» чи «Оболонь», інвестувати гроші та отримувати прибутки.
Захисник Вітчизни. Оборонець свого дому. Це не просто солдат, що відстоює геополітичні інтереси країни та воює задля проведення нових демаркаційних ліній, це людина, що захищає рідне місто від ворожої окупації, людина, що береже мирний сон своєї сім’ї, воїн, який стоїть на варті нашого спокою. Споконвіку, коли ворожі орди підходили до воріт, всі жителі, які могли тримати зброю, піднімались на міські вали, щоб захистити свою домівку. І зараз, на жаль, такі часи, що знову доводиться боронити свою землю.
В цей важливий день ми висловлюємо повагу тим, хто захищає нашу країну зі зброєю в руках і вшановуємо пам’ять тих, хто віддав життя за нашу свободу. Сьогодні ми вітаємо синів та дочок України, які протистояють ворожій орді зі сходу.
Ще в дитинстві, я загорілася ідеєю вступити саме до НУХТ, слухаючи історії свого батька про навчання в цьому університеті і цікаве студентське життя. Незважаючи на всі перешкоди, які виникли перед всіма українцями в останні роки, я також стала студенткою, втіливши мрію в реальність.
Це було неймовірно - перший день в університеті. Місяць потому я згадую це з таким же хвилюванням.
Спершу ми зібралися групою перед головним корпусом разом з молодшим куратором. Познайомившись, ми пішли в актовий зал, де мала відбутися посвята в студенти. Мені ж випала честь взяти ключ знань, я була дуже рада. Особливе враження на мене справила промова ректора, який ще більше запалив бажання вчитися в багатьох першокурсників, підтвердивши правильність їх вибору.
На минулому тижні в Чернігівському обласному науковому ліцеї відбулася надзвичайно цікава профорієнтаційна зустріч з учнями 11-х класів, під час якої здобувачка групи БТ-1-2, Булденко Софія, представила спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія». Школярі мали унікальну можливість почути з перших вуст про те, як опановується ця актуальна спеціальність саме в Національному університеті харчових технологій.
Софія відразу захопила увагу учнів, розповівши, як біотехнології змінюють світ. Вона наголосила на тому, що цей напрям є серцем сучасних інновацій: від створення екологічно чистих харчових продуктів до розробки новітніх ліків та косметичних засобів. Особливо вона підкреслила роль біотехнологій у вирішенні глобальних проблем людства, таких як охорона здоров'я та продовольча безпека.
Шановні вступники! Національний університет харчових технологій щиро запрошує всіх бажаючих на День гостинності факультету біотехнології та екологічного контролю!
Кафедра біотехнології і мікробіології підготувала цікавий майстер-клас на тему "Таємниці підземної павутини: їжа, ліки чи отрута?".
Це чудова можливість ознайомитись з фахом біотехнолога та спробувати для себе щось нове!
Зареєструватися на захід можна за наступним посиланням:
http://docs.google.com/.../1FAIpQLSe8diALONkAqz.../viewform
Долучайтеся! Ми чекаємо саме на Вас!
Усі ми чудово знаємо, що Франція є однією з провідних країн у галузі виноробства у світі, тому можливість відвідати гостьову лекцію біолога та генетика Філіпа Марулло з Науково-дослідного інституту вина і виноградарства Франції на тему: «Мікробіологічні рішення для вініфікації білих вин», до якої долучились здобувачі бакалаврату ОПП «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна» та магістранти ОПП «Промислова та фармацевтична біотехнологія» була справді унікальною. Лекція виявилася надзвичайно інформативною та захопливою для всіх присутніх, адже усі слухачі мали нагоду поглибити свої знання в галузі виноробства з наукової точки зору, а завдяки присутній перекладачці, пані Світлані, весь матеріал був доступним для всіх учасників.
Переддипломна практика є одним із ключових етапів для здобувачів другого року навчання освітнього ступеня «Магістр» ОПП «Промислова та фармацевтична біотехнологія». Вона не тільки завершує освітню підготовку, а і дає можливість отримати професійні навички та відчути реалії обраної спеціальності. Наприкінці серпня кожен магістрант підходив до вибору місця практики з особливою відповідальністю, розглядаючи його не лише як обов’язкову складову навчання, а й як потенційний старт успішної кар’єри. Так, Вікторія Негретова та Олександра Побута обрали для проходження практики провідне українське фармацевтичне підприємство – фармацевтичну компанію «Дарниця».
Компанія є одним з лідерів фармацевтичної промисловості нашої країни, за дослідженнями «Дарниці», кожен 6 препарат на полицях аптек вироблений на їх підприємстві. На експорт фармацевтична компанія «Дарниця» відправляє свою продукцію у 18 країн світу.
25 вересня 2024 року представники нашого університету завітали до гімназії біотехнологій №177 Солом’янського району м. Києва.
Зустріч з одинадцятикласниками була ініційована Підготовчим відділенням у рамках договору про співпрацю, укладеного у квітні 2024 року між університетом і гімназією.
З учнями двох 11 класів у конференц-залі навчального закладу плідно поспілкувалися завідувач кафедри біотехнології і мікробіології, д.т.н., професор Віктор Стабніков, асистентка Ірина Ковшар, а також до наших викладачів долучилися доцентка кафедри економіки праці та менеджменту Олена Безпалько та методистка підготовчого відділення Маргарита Панасевич.
Марафон змагань зі спортивного орієнтування продовжується! Цього разу, з 13 по 15 вересня, було проведено Чемпіонат України з естафет (дорослі, юніори, юнаки) зі спортивного орієнтування (бігом), організаторами яких стали Міністерство молоді та спорту України, Департамент молоді та спорту виконавчого органу, Київської міської ради (КМДА), Федерація спортивного орієнтування України та Відокремлений підрозділ Федерації спортивного орієнтування України в м. Києві! Понад 470 спортсменів з усієї України (20 областей та м.Київ) боролися за місця на п’єдесталі разом зі своїми співкомандниками.
Випуск магістрів. Лютий 2025 р.
Захисти магістрів. Грудень 2024 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2024 р.
Випуск магістрів. Лютий 2024 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.
Посвята в студенти. Вересень 2023 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.
89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.
Посвята в студенти. Вересень 2022 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.
Посвята в студенти. Серпень 2021 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.
87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.
Посвята в студенти. Вересень 2020 р.
On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.
Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Вечір факультету. Жовтень 2019р.